fbpx

Gorący Pies Burger & Beer

Jesteśmy otwarci codziennie od 11:30 do 22:00

Aleja Rzeczypospolitej 10 / U1 B

Miasteczko Wilanów

Dzięki naszej aplikacji będziesz zamawiał jeszcze szybciej oraz uzyskasz dostęp do specjalnych zniżek oraz promocji

Lokalizacja

4,6 / 5

Ponad 900 pozytywnych
opinii od Gości

35 min

Średni czas dostawy

40 000 +

Usmażonych Burgerów
w samym 2020 r.

CO O NAS MÓWIĄ?

Postanowiliśmy tu zajrzeć z uwagi na bardzo pozytywne opinie znajomych o tym miejscu. W ogóle mi się nie zdarza oceniać takich miejsc ale tym razem z olbrzymią przyjemnością zrobię wyjątek. Bardzo smaczne burgery ( burger z kozim serem i bekonem mnie totalnie pozytywnie rozłożył ), a z relacji mojej lepszej połówki jeszcze lepsze żeberka. Miła i sympatyczna obsługa. Bardzo fajne i kameralne miejsce na Wilanowskiej mapie restauracji - będziemy tu na pewno często wracać. Bardzo dziękujemy.
W imieniu całej naszej wesołej gromadki która odwiedziła Was w czwartek z polecenia jednej z naszych koleżanek WIELKIE DZIĘKI !!! Nie spodziewałam się, że w burgerowni można aż tak dobrze zjeść. Myślę, że jedyna taka restauracja gdzie nie ma problemu by zamienić składnik na coś innego bez westchnięcia kelnera. Za tydzień odwiedzę was ze znajomymi z Danii na pewno będą zachwyceni. Pozdrawiamy przesympatycznego właściciela i całej ekipy czwartkowej. Dziękujemy (stolik z 6 wesołymi babeczkami)
Rewelacyjne burgery, świetna obsługa 😍 To miejsce na mapie Wilanowa trzeba odwiedzić ‼️🐕 Edit: Kolejna wizyta również mega udana,czekaliśmy max z 15min co uważam za wieelki plus. Sałatka obłędna. Na pewno będziemy wracać🙌🏼♥️♥️

ZOBACZ JAK WYGLĄDAMY W ŚRODKU

Scroll to top